Alma Anti

szatmri izek logo 100

KezdőlapAktuális hírekEgészség TOTÓ Nyereményjáték végeredménye

Egészség TOTÓ Nyereményjáték végeredménye


Kedves Iskolagyümölcsös gyerekek!

Egészség TOTÓ Nyereményjátékunk 2017.december.10-én lezárult.

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki részt vett a Nyereményjátékban!

Mindenki, aki a TOTÓ-t helyesen kitöltötte egy-egy Szatmári Ízek Kft. által gyártott almachipset kap ajándékba! smiley

Továbbá a helyes megfejtők közül, korcsoportonként 10 szerencsés tanulót sorsolunk ki, akik könyvjutalmat nyernek!

A nyereményeket január elején juttatjuk el az iskolákba!

 

A TOTÓ-t hibátlanul kitöltő tanulók névsora:

1-3. osztály:

 

Iskola Név Osztály
Aggteleki Általános Iskola Fancsalszki Kende 2.
Aggteleki Általános Iskola Szőlősi Alexa 3.
Aggteleki Általános Iskola Varga Nóra 3.
Aggteleki Általános Iskola Visnyovszky Balázs 2.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Bodnár Lilien 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Simon Krisztina 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Bordás Zsófi 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Prém Zsófia 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Cseh Márton 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Kerekes Réka 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Orosz Kata 3.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Vincze Enikő 3.A
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Balogh Larina Amanda 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Dargai Réka 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Gál Sebestyén 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Gomány Ágnes Anna 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Göböly Márk 1.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Nagy Hanna 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Nagy Zsombor 1.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Szabó Gergő 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Szajlai Nikolett 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Szekeres Hanna 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Szemán Ádám 3.
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Tarjáni Mózes 3.
Damjanich János Àlt. Iskola Cibakháza Urbán Blanka Jázmin 1.A.
Damjanich János Àlt. Iskola Cibakháza Urbán Dalma Amira 3.A.
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Balogh Bálint 2.B
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Benyó Alexa Zoé 2.B
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Csontos Liliána 2.B
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Keszler Cintia 2.B
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola Reskó Klaudia 2.A
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola Takács Róbert 2.A
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Acsádi Elizabet 3.A
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Váradi Alex 1.A
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI Zümi osztály 3.A
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Földvári Liza 3.A
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola Németh Anna 2.A
Édes Gergely Általános Iskola Farkas Krisztián  3.
Édes Gergely Általános Iskola Balogh Bence 3.
Édes Gergely Általános Iskola Balogh László 3.
Eperjesi István EGYMI Szabó Benedek 3.
Eperjesi István EGYMI Szemere Enikő 3.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Bíró Brigitta 2.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Bíró Brigitta 2.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Mészáros Miklós 2.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes André Bence 2.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Parcz Evelin 2.
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Szabó Sándor 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Kiss Anikó 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Birinyi Bence 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Bujdosó Sarolta 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Dobos Alexandra 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Dobos Marcell 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Horváth Zsolt 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag K. Nagy Márk 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Kabai Béla 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Kir Enes 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Kocsis Levente 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Kovács Imre 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Lugosi Nándor Csaba 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Ordas Zsanett 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Péter Hajnalka Anita 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Séta Zalán Zorán 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Tóth Levente 2.B
Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag Ugocsa Richárd István 2.B
Izsó Miklós Általános Iskola Bácsa -Titanilla 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Balog Fanni 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Balog Fanni 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Földeák Péter László 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Héjjas Ferenc Bendegúz 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Horváth Róbert 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Kovács Gábor 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Kovács Martin 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Lakatos Krisztián 2.A
Izsó Miklós Általános Iskola Lakatos Patrik Gergő 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Magyar Hajnalka 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Marsi Nikolett Lili 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Ríz Gréta Hanna 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Ruszó Ármin 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Ruszó Ármin 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Ruszó Petra 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Ruszó Rebeka 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Turbucz Gábor 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Zeleni Eszter 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Zöldi Zsolt 3.
Izsó Miklós Általános Iskola Alföldi Alexa 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Borbély Eliza Nelli 2.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Czinege Dániel 2.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Illés Melissza 2.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Szabó Róbert János 2.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Helle Miléna 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Illés Amanda 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Kabai Amanda 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Tóth Orsolya 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Vadász Kevin 3.
KLG Nagyiváni Általános Iskolája Vágó Dominika 3.
Martfűi József Attila Általános Iskola Dorogi Edina Anna 3.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Bagi Zétény  1.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Sinka Barbara 1.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Gáspár Kata Sára 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Bartusz Gergő 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Bencze Zelina 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Dézsi Ervin 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Fazekas Gergő 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Goda Ernő 3.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Hornyik Lili Boglárka 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Komáromi Blanka 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Lévai Blanka 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Molnár Ede 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Nemes Luca 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Pető Dániel 3.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Pető Zoltán 1.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Pintér Richárd 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Sándor Máté 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Sipos Attila 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Sipos Bianka 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Szakali Lantos Lóránt 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Szarka László 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Szöllősi Levente 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Tichy Bence 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Tichy Luca Sára 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Tóth Kira 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Tóth Maja 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Trencsényi Bence 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Túróczi Luca 2.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Zsombok Alexa 2.A
Martfűi József Attila Àltalànos Iskola Csősz Gréta 1.A
Szent Mihály Óvoda és Álltalános iskola Vórincsák Bence 3.B
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Csák Rita 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Csizmadia Attila 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Derdák Lívia 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Dózsa Kinga 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Dózsa Rebeka 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Hódosi Bence Lajos 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Kiss Kristóf 2.
Szentistváni István Király Általános iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Kiss Kristóf 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Koczka Máté 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Lapostyán Barnabás 2.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Nagy Elek Gergő 2.

 

4-6. osztály:

Iskola Név Osztály
Aggteleki Általános Iskola Visnyovszky Csenge 4.
Aggteleki Általános Iskola Szűcs Jázmin 4.
Aggteleki Általános Iskola Nagy Emília Nóra 4.
Aggteleki Általános Iskola Váradi Zoltán 4.
Aggteleki Általános Iskola Timár Levente 4.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Nagy Fruzsina 4.B
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Simon Kristóf 6.A
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Bokor Emese 4.B
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda Nagy Orsolya 5.B
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Ötvös Pálma 4.B
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált. Isk. Kondor Marcell 5.A
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Beri Balázs 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Putnoki Letícia 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Károlyi Balázs 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Bíró Gábor 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Beri Martin 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Kalocsai Flórián 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Katona Krisztofer 4.
Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely, Felsőtelekes Putnoki Szebasztián 4.
Györffy István Katolikus Általános Iskola Karcag Fekete Csilla 4.B
Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Kuik-Filep Balázs 5.B
Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Bücs Liliána Panna 5.A
Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Takács Zoltán 5.A
Hunyadi János Általános Iskola Debrecen Varga Zsombor 5.A
Izsó Miklós Általános Iskola Zeleni Dóra 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Molnár Glória 6.A
Izsó Miklós Általános iskola Hronyecz Zoltán 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Schvirján Balázs 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Olád Diána 5.A
Izsó Miklós Általános Iskola Puskás Niki 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Magyar Elvira 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Szántó István 5.A
Izsó Miklós Általános Iskola Csikós Péter 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Puskás Lili 6.A
Izsó Miklós Általános Iskola Kiss Írisz Hanna 5.A
Izsó Miklós Általános Iskola Farkas Szilárd 5.A
Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Stefanidesz Bálint Pál 6.B
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Gazdag Zalán Hunor 4.A
Kosztolányi Dezső Gimnázium Rappai Gergő Ferenc 6.A
Kosztolányi Dezső Gimnázium Bp. I. kerület Tölgyesy Andor 6.A
Martfűi József Attila Általanos Iskola Nagy Patrik 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Lakatos Levente 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Csikós  Csenge  5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Virág Áron András 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Toth Roland 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Kovács József 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Horváth Anna Veronika 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Kontos Gabriella 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Tóth Dorina Natasa 5.C
Martfűi József Attila Általanos Iskola Csorba Csaba 4.B
Martfűi József Attila Általanos Iskola Kovács Márton 4.B
Martfűi József Attila Általanos Iskola Egei Zsombor 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Biacsi Sára 5.A
Martfűi József Attila Általános Iskola Nagy Viktória 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Farkas Fanni 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Szikszay Nándor 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Glumercz Brenda 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Szőke Dániel 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Bede Rebeka 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Bata Indira Zoé 5.C
Martfűi József Attila Általános Iskola Kardos-Szabó Csenge Laura 5.C
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Antal Zsombor Zsolt 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Agócs Viktória 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Faragó Gergő 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Hegedűs Levente 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Hulyák Alex 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Jurácsik Loretta 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Kuru Lilla Petra 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Molnár Norina Málna 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Morák Zalán 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Nagy Adrienn 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Nagy Anita 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Nagy Eszter 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Nagy Zoltán 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Nikell Tamara 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Sinka Vivien 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Tóth Flórián András 4.
Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola Vilmányi Viktória 4.
Petőfi Sándor Általános Iskola vass Nimród 4.B
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Oravecz Anna 6.C
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bárdos Balázs László 6.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola szabó jázmin aida 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola horváth annamária 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Orosz Mirtill Réka 6.A
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Toth  István Zsolt 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola makkai attila 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Balogh Krisztián 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola szűcs györgy 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Horváth Bianka 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Varga Elizabet 6.A
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Kádár Gergő Sándor 5.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Gyümölcsöskert 6.B
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Vórincsák Petra 4.A
Szentistváni István Király Általános iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Juhász Tamás Imre 4.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Csáji Leila 4.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Pósa Orsolya 4.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Mészár Bence 4.
Szentistváni István Király Általános Iskola Vásárhelyi Pál Tagiskolája Bartók Bálint 4.
Tiszaszentimrei Vasvári Pál Általános Iskola Kun Zoltán 6.

 

A brokkoli

brokkoli A brokkolit már a rómaiak is ismerték és termesztették, Brassicának nevezték, ezt a nevet vette át az olasz nyelv is.

Bővebben...

A cékla

cekla

A cékla a Földközi-tenger környékén őshonos, már ie. 3000-ben ismerték. Magyarországom a XVII. században vált ismertté.

Bővebben...

Az alma

apple Orvosok kutatásai szerint, terhesség alatt a rendszeres alma fogyasztás csökkenti a gyermekben az asztma kialakulását.

Bővebben...

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Bővebben